Kasy i drukarki fiskalne

Ekspert Kasy Fiskalne od 20 lat jest wiodącym w Szczecinie i okolicach
dostawcą rozwiązań elektroniczno-informatycznych wspomagających prace handlu i usług. Podjęliśmy współpracę tylko z najlepszym partnerem. Oferowane przez nas urządzenia fiskalne produkowane są przez jednego z największych polskich producentów i liderów w branży – Posnet.

Posiadamy szeroką ofertę kas i drukarek fiskalnych, począwszy od najmniejszych urządzeń mobilnych, poprzez urządzenia dla małych i średnich punktów handlowo-usługowych, a na kompleksowych rozwiązaniach systemowych dla supermarketów kończąc.

Zaufało nam setki klientów, wśród których są duże i średnie jednostki handlowe z różnych branż, placówki służby medycznej, instytucje użyteczności publicznej oraz apteki, salony fryzjersko-kosmetyczne, warsztaty samochodowe i cała gama drobnych firm, których nie sposób wymienić.

Wśród naszych klientów znajdują się np.:

Dzięki różnorodności wyselekcjonowanych produktów nasza oferta jest kompleksowa i dostosowana pod wymagania klientów z różnych branż. Pamiętaj też, że kupując kasę wiążesz się bezpośrednio z serwisem. Dlatego tak ważne jest, by Twoi serwisanci byli niezawodni i służyli Ci szybką pomocą. Wybierając Ekspert Kasy Fiskalne masz pewność, że zawsze otrzymasz profesjonalne i szybkie wsparcie naszych serwisantów, którzy w razie potrzeby dojadą do Twojej firmy.

Dla ułatwienia wyboru podzieliliśmy naszą ofertę według najbardziej typowych zastosowań.

Kasy fiskalne Drukarki fiskalne

Oferta szyta na miarę

Poznaj firmę i zapoznaj się z pełną ofertą usług i produktów

Zobacz pełną ofertę
X