Drukarki etykiet

Drukarka etykiet to nieocenione narzędzie pracy w każdym przedsiębiorstwie handlowych i usługowym.

Dzięki niej przedsiębiorcy mogą szybko i łatwo drukować różnego rodzaju etykiety, za pomocą których mogą czytelnie oznakować przedmioty. Chcąc oferować najwyższą jakość i jednocześnie umożliwić dużą swobodę w drukowaniu, dostarczamy drukarki etykiet firmy Intermec oraz Zebra, które są światowym liderem w technologii kodów kreskowych. Zebra Technologies oferuje swoje urządzenia na wszystkich kontynentach w ponad 20 krajach.

Ze względu na wydajność prezentujemy drukarki w naszej ofercie w 3 grupach:


Biurowe

Służą do wydruku niewielkiej ilości materiałów. Bardzo dobrze sprawdzają się do druku opasek identyfikacyjnych dla pacjentów, etykiet cenowych w sklepie, etykiet wysyłkowych i na opakowania, etykiet na materiały dowodowe i środki trwałe itd.

W naszej ofercie m.in.


Intermec PC43d

Zebra HC100

Zebra LP/TLP 2844

Przenośne

Zapewnią Twojej firmie znaczną swobodę pracy mobilnej. Ich największą korzyścią jest zwiększenie wydajności pracowników i eliminacja błędów czynnika ludzkiego. Ponadto dzięki nim możesz drukować na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Pozwalają drukować etykiety z kodami kreskowymi, czy też bilety lub paragony. Dzięki przenośnym drukarkom możesz zwiększyć efektywność procesów przyjmowania towarów oraz wysyłki, oznaczania na półkach cen i nazw produktów, przetwarzania płatności oraz pracy w terenie.

W naszej ofercie m.in.


Intermec PB32

Intermec PB22

Zebra MZ220

Półprzemysłowe i przemysłowe

Pozwalają na wydruk dużych ilości etykiet ze względu na większą wytrzymałość mechanizmów drukujących. Za ich pomocą możesz drukować na przeróżnych typach podłożach np.: samoprzylepnych papierowych bądź foliowych, materiałach tekstylnych, poliestrach, plastiku i innych.

W naszej ofercie m.in.


Intermec PD41

Intermec PD42

Zebra ZT200

Oferta szyta na miarę

Poznaj firmę i zapoznaj się z pełną ofertą usług i produktów

Zobacz pełną ofertę
X